Excluzívne tu preložená a spracovaná NOVINKA !!

 

TRAXXAS XO-1

Traxxas ® je najrýchlejšie meno v Radio kontrolovaných modeloch áut ®. Viac ako 25 rokov, majú poslanie inovovať. Nájsť ďalšiu úroveň výkonnosti a schopnosti.A teraz má Traxxas predefinovanú zmysel oboch. State-of--art technológie. Špičková konštrukcia celkového tímu. Celkové zameranie na kvalitu a presnosť. Všetko boli destilované do jedného vozidla, ktoré by mohlo pochádzať iba z Traxxasu. 0-60 v 2.3 sekúndách. 0-100 v 4.92 sekúndách. Top rýchlosť viac ako 100 mph! Jednoducho povedané, XO-1 je na svete najrýchlejší pripravený model rasy ® rádiom riadený supercar.

Preložil: moderátor S&M

Preložené z: https://www.rccaraction.com

Predajný Link:https://shop.lindinger.at/product_info.php?products_id=94173

Apache SC je založený na predlohe buggy HB D8 a HPI Vorza, ktoré sú legendy vo svojej edícii.Apache SC je SC v mierke 1/18 s pohonom 4WD súčasťou modelu je striedavý motor Alphastar 2350Kv a LIPO batérie.Keď ste pripravení dostať sa až na súťaž, Apache SC je pripravená a vybavený všetkým potrebnými vecičkami pre súťaže.Súčasťou balenia je 2,4GHz vysielačka(3-kanálová).Veľmi veľké zrušenie pri jazde je zachytené na videu !!!
Poznávacie body auta: 1.závodný dizajn 2. 4mm aluminiové šasi 3.ALPHASTAR 2350Kv BRUSHLESS MOTOR 4.Vodotesné servo riadenia 5.Yokohama pneumatiky 6.olejové tlmiče s rozpetím 16mm 7.Nárazník z HPI Blitz

Preložil: moderátor S&M

Preložené z: -

ABC Portal.tbs.sk - Port�l Pln� Inform�ci�

Chystá sa veľká pecka VIDEO RECENZIE !!!